` Chcieć się razem zestarzeć jest jedynym dowodem wielkiej miłości.

niedziela, 28 lipca 2013

Nowe miejsca, nowi ludzie.W końcu wróciłam do domu. Przeżyłam tydzień czasu bez Internetu, odcięta od świata XD
Wujek zawiózł nas na peron we Wrocławiu. W dwie strony jechałyśmy pociągiem po 5 godzin. 
Pierwszy dzień był najlepszy. Moja ciotka, która ma 20 lat zabrała mnie i moją siostrę do remizy, gdzie wszyscy jej znajomi, jak się dowiedzieli, że my przyjeżdżamy, od razu tam przyszli. Przybyło 11 nowych osób, którzy przywitali się i przedstawili. Byłam z nich prawdopodobnie najmłodsza xd Ciągle się na nas patrzyli z takim niedowierzaniem, a siedzący obok mnie facet co 15 min powtarzał, jakie to my piękne jesteśmy. Beka z niego była XD
Jak zwykle musiał mi się ktoś spodobać. A co najdziwniejsze, był dosłownie IDENTYCZNY jak taki jeden chłopak. Jak dwie krople wody ! Nazywa się Krzysiu i ma 19 lat. Ciągle się do niego uśmiechałam, a on to odwzajemniał. Kurczę, jak ja bym chciała tam z nimi mieszkać.. To było chyba najlepsze towarzystwo w jakim kiedykolwiek byłam. Starsze towarzystwo ! Oni wiedzą jak się bawić ;)
Siedziałyśmy z nimi i śmiałyśmy się do 12 w nocy, bo do naszego domku było trochę daleko..

Ogólnie przez pozostałe dni odwiedzałyśmy kolejne rodziny, albo po prostu siedziałyśmy na ławko-huśtawce na dworze przed domkiem i leniuchowałyśmy. W poniedziałek postanowiłyśmy się opalać, niestety SPALIŁYŚMY SIĘ.
A codziennie musiałyśmy wstawać po 7 ._.

Fajnie było w końcu tak odpocząć od życia codziennego ;D